Мир

Газпром вимагає від Siemens документів

Газпром розраховує на «безумовне» виконання Siemens її «зобов’язань» у рамках сервісного обслуговування газотурбінних двигунів Північного потоку.

 
Газпром офіційно звернувся до Siemens із проханням надати документи, що дозволяють вивезти газотурбінний двигун для газопроводу Північний потік-1, знову натякнувши на можливі «проблеми» з постачанням газу в Європу без цього обладнання. Про це йдеться в повідомленні російської компанії, повідомляє УНН.
 
Повідомляється, що 15 липня Газпром «офіційно звернувся до компанії Siemens із проханням надати документи, які з урахуванням чинних санкційних режимів Канади та ЄС дозволять вивезти в Росію газотурбінний двигун для КС Портова – критично важливого об’єкта для газопроводу Північний потік, і виконання групою компаній Siemens їхніх зобов’язань щодо ремонту і сервісного обслуговування газотурбінних двигунів».
 
Газпром розраховує на «безумовне» виконання групою компаній Siemens їхніх «зобов’язань» у рамках сервісного обслуговування газотурбінних двигунів, «від яких залежить надійна робота газопроводу Північний потік і забезпечення природним газом європейських споживачів».
 
Раніше Газпром заявив, що не має у своєму розпорядженні документів, що дозволяють Siemens вивезти турбіну з Канади.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net