Мир

Мережа H&M повністю йде з ринку Росії

Компанія вирішила за кілька місяців після початку російського вторгнення в Україну остаточно піти з країни-агресора. Перед цим планується розпродати залишки одягу.

 
Найбільша мережа магазинів одягу H&M згортає свій бізнес у Росії і, таким чином, приєднуєтеся до списку компаній, які повністю йдуть з країни-агресора. Про це у понеділок, 18 липня, повідомило інформаційне агентство Reuters із посиланням на заяву генерального директора Хелени Хельмерссон.
 
Компанія призупинила свій бізнес у Росії на початку березня поточного року після російського вторгнення до України. РФ була її шостим за величиною ринком. H&M збільшувала тут кількість своїх магазинів та одночасно скорочувала кількість фізичних магазинів на інших ринках.
 
«Після ретельного розгляду ми дійшли висновку, що в цій ситуації продовжувати наш бізнес у Росії неможливо», — підкреслила Хельмерссон.
 
Мережа має намір тимчасово відновити роботу фізичних магазинів на обмежений період часу, щоб розпродати товарні запаси, що залишилися в Росії.
 
Усі заходи зі згортання діяльності коштуватимуть, приблизно, 191,3 млн доларів. Суму включать до результатів третього кварталу як одноразові витрати.
 
Нагадаємо, популярний продавець меблів IKEA продає чотири свої заводи в Росії та скорочує штат працівників.
 
Крім того, Coca-Cola HBC більше не вироблятиме і не продаватиме Coca-Cola або інші бренди в Росії.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net