Мир

На аукціон виставили годинник Адольфа Гітлера

На годиннику вигравіровано ініціали лідера нацистської Німеччини та німецький імперський орел. Його було виготовлено швейцарським годинникарем з компанії LeCoultre.

У США на аукціон виставили наручний годинник, що належав Адольфу Гітлеру. Його планують продати приблизно за чотири мільйони доларів. Про це розповів Daily Mail.

Власник аукціонного будинку Білл Панагопулос хоче виручити за лот від двох до чотирьох мільйонів доларів. За його словами, ця річ має історичне значення.

Аксесуар був виготовлений швейцарським виробником годинника класу люкс LeCoultre. Золотий корпус виробу прикрашений символікою Третього рейху, гравіюванням у вигляді ініціалів політика та трьох знакових для нього дат: народження, призначення канцлером Німеччини та перемоги партії нацистів на виборах.

Вважається, що аксесуар подарували Гітлеру члени нацистської партії в 1933 році, а 4 травня 1945-го, за кілька днів до самогубства фюрера, годинник викрав французький солдат під час штурму резиденції в Баварських Альпах.

Після повернення з війни солдат, який викрав годинник. продав його родичу, який передавав його нащадкам. У 2019 році правнук родича зв’язався з аукціонним будинком та запропонував його придбати.

Предмет представили на аукціоні Alexander Historical Auctions в американському штаті Меріленд. Раніше годинник ніколи не виставлявся на публічний продаж.

У Британії на торги виставили набір мисливця на вампірів ХІХ століття


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net