Мир

ЗМІ назвали дві країни, які проти статусу кандидата в ЄС для України

Противники заявляють, що Україна недостатньо відповідає низці критеріїв, і їй необхідно буде принципово покращити своє законодавство.

 
Нідерланди і Данія виступають проти надання Україні статусу кандидата у члени Європейського Союзу. Про це у четвер, 9 червня, повідомило агентство Bloomberg із посиланням на європейських чиновників.
 
Зокрема, у Копенгагені, як пише видання, заявили, що «Україна недостатньо відповідає критеріям, пов’язаним зі стабільністю інститутів, які гарантують демократію, верховенство закону, права людини, повагу та захист меншин. Києву необхідно буде принципово покращити свою законодавчу та інституційну базу, щоб добитися прогресу з усіх цих напрямів».
 
Крім того, повідомляється, що влада Німеччини пропонує надати Україні «умовний статус кандидата».
 
Нагадаємо, напередодні віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина заявила, що проти надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС виступають три європейські країни. Які саме, вона не сказала.
 
Як повідомлялося, Єврокомісія обговорить та сформулює свою думку щодо заявок України, Грузії і Молдови на статус кандидатів на вступ до Євросоюзу 17 червня.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Вступ України в ЄС

СюжетЯкий висновок щодо заявки України на членство в ЄС дасть Єврокомісія?

Словаччина та Польща вимагають для України кандидатства у ЄС

Источник: korrespondent.net