Политика

Николай Томенко: Путинский проект СССР:2 и »полезные идиоты» в Украине

Как вы знаете, 29 декабря 1922 года делегация Российской, Украинской, Беларусской и Закавказской социалистических республик подписали соглашение о создании Союза Советских Социалистических Республик — СССР.

30 декабря — документ утвержден Всесоюзным съездом Советов.

В 1923 году начался процесс создания Совета народных комиссаров (Правительств ) и наркоматов (министерств). Первым Председателем Совнаркома СССР стал Владимир Ленин.

Далее текст на языке оригинала

В 2022 році — 100-річчя створення СРСР. Тому Путінська Росія активізовує проект створення оновленого СРСР:2.

Повним ходом триває інформаційна кампанія пропагування постаті Леніна, успіхів та перемог в часи СРСР. З огляду на це й змінено акценти в позиціонуванні історичної та геополітичної місії Путіна:

він тепер не продовжувач справи Петра l чи Сталіна , а саме — Леніна.

Тому повернення в лоно Путінської Росії, як нового СРСР, Білорусі — є важливим кроком у реалізації цього проекту. «Миротворча місія» в Казахстані також має на меті, передовсім, геополітичні завдання захисту «Російського світу» на території колишніх радянських республік.

Як не парадоксально, але Ленінська соціальна домінанта СРСР «Пролетарі всіх країн, єднайтеся» замінена на Путінську — «Російськомовні всіх країн, єднайтеся», а це визначає і відповідну геополітичну доктрину дій : «де російська мова — там і Росія або СРСР:2 та її національні інтереси».

На тлі цього нового Путінського проекту в Україні, активізували свою роботу «ботоферми пропагування щасливого життя в СРСР».

Але якщо вкладання російських коштів у пропаганду геополітичного сценарію Путіна щодо втягування України в СРСР:2 зрозуміле, то активність олігархічних телеканалів та «лідерів думок» в соціальних мережах із підтримкою «великої радянської культури, найкращого кіно і найсмачнішого морозива тих щасливих часів» не інакше, як позицією «КОРИСНИХ ІДІОТІВ» назвати не можна.

Пам‘ятаємо, що боротьба з пропагандою нового СРСР: 2 від Путіна — це не лише справа державних інституцій, але це і справа кожного громадянина України.

Тож, не будь КОРИСНИМ ІДІОТОМ — не допомагай ПУТІНУ створювати СРСР:2!


Источник: www.obozrevatel.com