Политика

Постачання зерна обговорили Зеленський та Шольц

Лідери України та Німеччини також обговорили посилення оборонної підтримки та інтеграцію України до ЄС.

 
Президент України Володимир Зеленський у середу, 8 червня, провів розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцем, обговоривши низку питань, у тому числі постачання українського зерна.
 

 
«Провів телефонну розмову з Олафом Шольцем. Обговорили посилення оборонної підтримки України, забезпечення глобальної продовольчої безпеки, питання дотримання РФ міжнародних норм щодо поводження з військовополоненими. Наголосив на важливості прийняття рішень для інтеграції України в ЄС», — написав Зеленський у Twitter.
 
В уряді ФРН, своєю чергою, повідомили, що Шольц та Зеленський зійшлися на думці про необхідність зробити все для забезпечення експорту зернових культур із України.
 
«Канцлер поінформував українського президента про його останню телефонну розмову з президентом Росії Путіним і президентом Франції Макроном 28 травня. Федеральний канцлер і президент України також обмінялися думками щодо поточної військово-гуманітарної ситуації в Україні. Вони зійшлися на думці, що потрібно зробити все, щоб забезпечити експорт зерна з України, особливо морем», — сказано в повідомленні.
 
Зазначимо, сьогодні переговори про зернові коридори у Чорному морі відбулися у Туреччині.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net